wentyl1

Profesjonalny dobór systemów wentylacyjnych

Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań o sprawdzonej wydajności i trwałości? Dobrze trafiłeś! Firma UNITHERM Gdańsk oferuje swoim klientom wyłącznie najwyższej jakości ekonomiczne i ergonomiczne urządzenia, systemy odzyskiwania ciepła oraz szybkie i solidne serwisy wentylacji, przeglądy gwarancyjne, w tym stałe nadzory nad centralami wentylacyjnymi.

 

Wybieraj wyłącznie inteligentne systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Nowoczesna wentylacja i rekuperacja – dobór sprzętu, pomiary wydajności oraz jakości powietrza. Dostarczamy i serwisujemy urządzania wentylacyjne i rekuperatory wyłącznie sprawdzonych światowych producentów: ZEHNDER, VASCO, VIESSMANN oraz SYSTEMAIR. To marki, które obsługujemy i polecamy od ponad 20 lat.

wentyl2

Oddychaj świeżym i czystym powietrzem!

Zapewnij sobie, rodzinie, swoim pracownikom oraz klientom bezpieczne i nieskazitelne powietrze na co dzień. Oferujemy bezpłatne doradztwo projektowe, dobór urządzeń do oczekiwanych parametrów jakościowych powietrza (pod kątem higienicznym i technicznym), montaż oraz weryfikację poprawności działania wentylacji po uruchomieniu. Na nasze usługi oraz sprzęt oferujemy klientom kompleksową gwarancję oraz stałe wsparcie i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Umów się na bezpłatną wizję lokalną na terenie Gdańska, Trójmiasta, a nawet całego województwa pomorskiego. Obsługujemy klientów indywidualnych – domy, mieszkania, apartamenty, ale także duże powierzchnie przemysłowe i magazynowe, szkoły, instytucje samorządowe, inwestycje deweloperskie oraz zabudową wielorodzinną.

 

Skontaktuj się z nami