shutterstock_1181109364

UNITHERM Gdańsk – przetargi i podwykonawstwo

 

Poszukujesz godnego zaufania wykonawcy?

Firma UNITHERM Gdańsk od prawie 30 lat pracuje na opinię solidnego i terminowego partnera każdej budowlanej inwestycji.

 

Unitherm to zespoł doświadczonych, wysokowykwalifikowanych specjalistów, o ugruntowanej wiedzy z zakresu wielobranżowego montażu instalacji sanitarnych. Budynek biurowy, hala, zakład przemysłowy, hotel to miejsca gdzie sprawdzamy się doskonale. Przy takich pracach widać nasze możliwości i skuteczność. Wykonujemy również instalacje przemysłowe, o specjalistycznym przeznaczeniu.

 

Nowoczesne i energooszczędne instalacje oparte o odnawialne źródła energii, o niskiej emisji spalin i możliwie jak najniższym oddziaływaniu na środowisko naturalne. Od wielu lat są naszą pasją i misją,

shutterstock_1065212870

Projektowanie instalacji, wyceny, montaże

 

Posiadamy bogate doświadczenie oraz portfolio wielu znaczących inwestycji na terenie Gdańska, Trójmiasta oraz całego Pomorza. Dysponujemy zapleczem fachowców, materiałów i urządzeń, własnym magazynem oraz flotą specjalistycznych pojazdów.

 

Przed każdym zleceniem rzetelnie informujemy o przewidywanych kosztach usługi, wycenie materiałów i urządzeń oraz terminie realizacji. Stawiamy na długofalowe relacje z klientami. Twoje zadowolenie z jakości obsługi oraz profesjonalizmu wykonania - jest dla nas zawsze priorytetem w codziennej pracy.