shutterstock_647718544

Instalacje wentylacji, klimatyzacji, grzewcze i chłodnicze dla przemysłu

 

Prawie 30 lat doświadczenia w zakresie projektowania, dostawy oraz wykonawstwa instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i grzewczych, w  obiektach magazynowych, przemysłowych, medycznych oraz handlowych. Dla UNITHERM Gdańsk zawsze najlepszą wizytówką oraz reklamą był i będzie zadowolony klient, dlatego też jakość i solidność wykonanych robót, jest dla firmy zawsze najwyższą wartością w każdej współpracy.

 

⇨  Instalacje grzewcze i chłodnicze   ⇨   instalacje wentylacji specjalnego przeznaczenia     instalacje sprężonego powietrza i ciekłego azotu      instalacje wodne i ciepła technologicznego      instalacje hydrantowe   ⇨   przemysłowe pompy ciepła  –  czytaj poniżej  ⇩ 

shutterstock_1521807266

Innowacyjność w zakresie oszczędzania energii

 

Specjalizujemy się w realizacjach energooszczędnych systemów klimatyzacyjno - wentylacyjno – grzewczych, w tym w systemach opartych o odnawialne źródła energii. Specjalistyczne doradztwo i realizacja systemów odzysku ciepła i nowoczesnych instalacji rekuperacji. Wszystkie nasze instalacje oraz dobrane urządzenia, możemy dostosować i zintegrować z dowolnym systemem BMS i inteligentnego zarządzania budynkiem (smart house). 

 

Szyty na miarę dobór urządzeń oraz instalacji do indywidualnych paramentór budynków oraz oczekiwań klienta, co do przyszłych koszów eksploatacji i serwisu. Obsługa klientów komercyjnych - firm budowlanych i deweloperów. Bogate doświadczenie z zakresu projektowania i montażu systemów instalacyjnych w budownictwie wielorodzinnym, magazynach, halach przemysłowych, specjalistycznych zakładach produkcyjnych (medycznych, przetwórstwa spożywczego, branży medycznej, branzy stalowej). 

25 lat doświadczenia w zakresie współpracy B2B
setki wykonanych instalacji na terenie Gdańska, Pomorza oraz całej Polski
zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników oraz kadry zarządzającej
doskonale zaopatrzony magazyn urządzeń i części oraz własna flota pojazdów
obsługa urządzeń wszystkich wiodących producentów
dokumentacja rozruchowa i podwykonawcza
  • Instalacje grzewcze i chłodnicze

Dobór instalacji i urządzeń do indywidualnej specyfikacji budynku. Najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne w branży, zaprojektowanie oraz zrealizowane w oparciu o cele i oczekiwania przyszłych użytkowników. Instalacje dla branży deweloperskiej, spożywczej, medycznej i obiektów przemysłowych.

 

  • Instalacje wentylacji specjalnego przeznaczenia

Instalacje odpylania, filtracji czy odciągowe. Wykorzystanie energooszczędnych rozwiązań wentylacji z rekuperacją. Instalacje wentylacyjne dla specjalistycznych zakładów produkcyjnych, przemysłu drzewnego i stolarskiego, metalurgicznego, stalowego, stoczniowego czy motoryzacji.

 

  • Instalacje hydrantowe

Przeciwpożarowe instalacje hydrantowe spełniające wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa i wydajności, ujęte w przepisach prawa budowlanego w zakresie ppoż. Instalacje hydrantowe wewnętrze (wnękowe i natynkowe) i zewnętrzne (naziemne i podziemne), umożliwiające pobór wody gaśniczej bezpośrednio z sieci wodociągowej.

 

  • Instalacje wody i ciepła technologicznego

Wszędzie tam gdzie zaopatrzenie w wodę oraz ciepło wymaga myślenia i projektowania instalacji w „dużej skali”. Kompleksowe instalacje węzłów cieplnych, kotłowni, nagrzewnic, kurtyn powietrznych i grzejników, w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie oszczędności energii.

 

  • Pompy ciepła, kotłownie

Stale rosnące ceny energii elektrycznej oraz ciepła, wymagają od firm wykonawczych dostosowania się do nowych realiów, względem przyszłych kosztów i późniejszej eksploatacji instalacji. Nowoczesne instancje pomp ciepła oraz kotłowni (olejowych i gazowych), automatyki i central sterujących – dla obiektów o dużych kubaturach, halach magazynowych, obiegów komercyjnych czy budownictwa wielorodzinnego.