pompy1

Zwiększ wydajność ogrzewania i ogranicz koszty!

 

Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących alternatywnych źródeł energii i oszczędności w kosztach ogrzewania domu oraz pozyskiwania ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła to także nowoczesna forma ogrzewania nieruchomości, nie obciążająca środowiska naturalnego, o niezwykle niskim „śladzie węglowym”. Pompa pozyskuje naturalną energię cieplną z gruntu, wody lub powietrza, przetwarza ją i wprowadza do przydomowego systemu grzewczego.

 

Cechują ją bardzo niskie koszty utrzymania i serwisowania, przez co cieszy się coraz większą popularnością, zarówno w nowym budownictwie jednorodzinnym, jak i przy termomodernizacji starszych budynków.

pompy2

Ekonomia – ekologia – energooszczędność!

 

Jesteśmy pomorskim dystrybutorem najwyższej jakości pomp ciepła, wyłącznie renomowanych producentów takich jak DAIKIN, VIESSMANN i ALPHA INNOTEC. Oferujemy zarówno fachowy dobór urządzenia, ale również sprawny i kompleksowy montaż oraz stałe wsparcie serwisowe i konserwacyjne instalacji.

 

UNITHERM Gdańsk to setki zaprojektowanych i zrealizowanych montaży. Niezależnie od stopnia skomplikowania montażu i wymagań dopasujemy urządzenia oraz ich rozmieszczenie do każdej nieruchomości.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści i indywidualnych cech danej pompy ciepła, jej kosztów eksploatacji i konserwacji? Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz! Nasi specjaliści czekają na Twój kontakt i chętnie udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji. Bezpłatne doradztwo i szybkie wyceny.

 

Skontaktuj się z nami