kotly1

Piece gazowe, olejowe i kondensacyjne – VIESSMANN, IMMEGAS, BUDERUS

 

Wybierając rodzaj ogrzewania dla domu, firmy lub obiektu przemysłowego, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z fachowej porady specjalisty od doboru właściwego kotła (pieca) oraz rodzaju instalacji. Najnowsze technologie i ekonomiczne systemy grzewcze, pozwalają przyszłym właścicielom na znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania budynków, w trosce o środowisko naturalne i jakość otaczającego nas powietrza.

 

Projektujemy nowe oraz modernizujemy już istniejące instalacje grzewcze oraz kotłownie w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, firmach oraz w obiektach komercyjnych. Wspólnie ustalamy typ źródła ciepła, rodzaj kotła, koszty zakupu oraz eksploatacji dla każdego indywidualnego zlecenia.

shutterstock_1445642555

Wymiany i modernizacje pieców – profesjonalnie i szybko

 

Twój piec już ma swoje lata, wciąż się psuje i już nie opłaca się go naprawiać? Zamów szybką wymianę kotła! Jeśli nie wiesz od czego zacząć? Koniecznie skontaktuj się z Nami!

 

Przeprowadzimy bezpłatną wizję lokalną i wycenę modernizacji Twojej kotłowni lub wymiany pieca. Doradzimy Ci, jaki kocioł będzie najlepszy dla Twojego domu lub firmy. Dostarczymy kocioł i materiały, zamontujemy, przeprowadzimy pierwsze uruchomienie, a także podstawowe szkolenie z jego obsługi.

 

Kompleksowe wsparcie gospodarstw domowych i firm, w zakresie przejścia na ekonomiczne i ekologiczne źródła ogrzewania oraz pozyskiwania cieplej wody użytkowej - wybierz Unitherm Gdańsk. Dodatkowo oferujemy profesjonalną obsługę serwisową - gwarancyjną i pogwarancyjną.

kotly2

Instalacje i przeglądy pieców i kotłów - gazowych, olejowych i kondensacyjnych

 

Niezależnie czego potrzebujesz – dobór najlepszego kotła, montaż, a także serwis i konserwacje – wszystko od A do Z zrealizujesz właśnie z UNITHERM Gdańsk. Nowoczesne ogrzewanie budynku to przede wszystkim energooszczędność i ekologia. Wybierz urządzenia najlepszych producentów i postaw na energooszczedność oraz bezpieczeństwo. Zapewnij sobie stałą opiekę po sprzedażową i spokój użytkowania. Udzielamy kompleksowej gwarancji na zakupione u nas kotły oraz wykonane instalacje. Projektujemy i wykonujemy instalacje grzewcze w budynkach nowych oraz modernizowanych. Wydajność i bezpieczeństwo – napisz do Nas.

 

 

Skontaktuj się z nami