shutterstock_222438730

Instalacje klimatyzacji Gdańsk - domowe i przemysłowe

 

Właściwy dobór klimatyzacji ma kluczowe znaczenie co do komfortu jej użytkowania oraz przyszłych kosztów eksploatacji urządzeń. Niemal 30 letnie doświadczenie pozwalało Nam wypracować kompleksową usługę dla klientów prywatnych oraz biznesowych. Począwszy od przygotowania projektu, transport oraz specjalistyczny montaż klimatyzatorów (elementy wewnętrzne i zewnętrzne), z zachowaniem indywidualnych wymogów instalacyjnych oraz gwarancyjnych danej marki oraz modelu. Współpracując z Nami, zapewniasz sobie wiele lat nieprzerwanej i wydajnej pracy Twojej instalacji oraz szybki i tani serwis na terenie Gdańska, a także całego województwa pomorskiego.

shutterstock_507015850

Nowoczesna klimatyzacja - piękno i wytrzymałość, w dobrej cenie!

Urządzenia klimatyzacyjne powinny być tak dobrane, aby doskonale współgrały z wnętrzem, nie zakłócały estetyki oraz funkcjonalności pomieszczenia i zajmowały jak najmniej miejsca. Dobry klimatyzator to urządzenie możliwie bezawaryjne, wymagające jedynie systematycznego serwisowania. Klimatyzator powinien zużywać jak najmniej energii elektrycznej, działać cicho i dyskretnie.

 

UNITHERM Gdańsk to dystrybutor topowych marek klimatyzatorów na rynku, o sprawdzonej wytrzymałości, trwałości i energooszczędności.  Sprzedajemy i serwisujemy klimatyzatory typu split, multisplit, oraz VRV. Oferujemy zakup urządzeń takich producentów jak: LG, SAMSUNG, DAIKIN oraz HAIER.

 

Nie wiesz jaki system klimatyzacyjny będzie najlepszy dla Ciebie? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

 

Skontaktuj się z nami