instalacje1

Czy znasz już firmę UNITHERM Gdańsk?

 

Każdy z Nas nie raz stanął przed wyzwaniem znalezienia godnego zaufania oraz solidnego fachowca, do realizacji prac instalacyjnych, remontowych czy modernizacyjnych – w domu lub firmie. Na pomorskim rynku istnieje wiele firm w naszej branży, jednak tylko kilka, które z powodzeniem działają prawie 30 lat. Taką wieloletnią działalność może zapewnić wyłącznie solidność, terminowość, rzetelna i uczciwa obsługa serwisowa. Każda nowa współpraca to dla nas perspektywa wieloletniej, partnerskiej relacji, i dalszych poleceń, co jest dla nas priorytetem w codziennej pracy.

 

Działamy kompleksowo – świadczymy profesjonalne usługi doradcze, montażowe, serwisowe, konserwacyjne. Posiadamy bogaty asortyment części, przez co wiele instancji możemy zamontować i serwisować „od ręki”. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak: PURMO, GEBERIT czy REHAU.

instalacje2

Projekt - wycena - sprzedaż - montaż - serwis

 

Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie, to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji – produkt, części i usługę. Specjalizujemy się w instalacjach centralnego ogrzewania, montażach ogrzewania podłogowego i ogrzewania pojazdów, odkurzaczach centralnych oraz instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Kompleksowo zajmujemy się tzw. „białym montażem”, od zakupu elementów wyposażenia łazienki (umywalki, prysznice, ceramika, armatura, wanny, etc.) po całościowy montaż.

 

Realizujemy również specjalistyczne instalacje technologiczne: chłodnicze, wentylacyjne, hydrantowe, sprężonego powietrza. Cokolwiek potrzebujesz – napisz do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę.

 

shutterstock_515961355

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Zastanawiasz się, jaka instalacja wodna i c.o. będzie najlepsza dla Twojego domu lub firmy? Rury miedziane, a może stalowe ocynkowane? System PEX czy PERT? Jaki producent sprawdzi się najlepiej w Twojej instalacji? Nie trać czasu i powierz to zadanie profesjonalnemu zespołowi UNITHERM Gdańsk.

 

Wyjaśnimy, dopasujemy najlepsze systemy dla Twojej inwestycji - zamontujemy, uruchomimy  i udzielimy gwarancji, zarówno na sprzęt, jak i montaż. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i firmy z całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i okolic.

 

Z UNITHERM Gdańsk zrealizujesz zamówienie i usługę: ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne, grzejniki kanałowe, sufity grzewczo-chłodzące, stacje uzdatniania wody, ogrzewanie pojazdów, odkurzacze centralne – czytaj więcej: 

shutterstock_500711206

Ogrzewanie podłogowe i ścienne

 

Ogrzewanie podłogowe – prawidłowo wykonane ogrzewanie podłogowe, wraz z odpowiednio dobranym systemem regulacyjnym, to niezwykle wygodne, ekonomiczne i bezawaryjne rozwiązanie. Jest również zdrowsze od tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego, dzięki korzystnemu dla organizmu rozkładowi temperatur w pomieszczeniu. Oszczędność miejsca i wydatków na media – ogrzewanie podłogowe to instalacja, której trwałość określa się nawet na dziesiątki lat. 

 

Producenci instalacji ogrzewania podłogowego i systemów sterowania: PURMO, REHAU, TeCe, Kan-Therm.

 

Ogrzewanie ścienne – doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach o dużej wilgotności (spa, baseny), a także w domach, gdzie brakuje miejsca na klasyczne grzejniki czy „podłogówkę”. Zobacz czy sprawdzi się również u Ciebie.

shutterstock_1359655784

Grzejniki kanałowe / sufity grzewczo-chłodzące

 

Grzejniki kanałowe – estetyka, dyskrecja i oszczędność przestrzeni - ogrzewanie kanałowe sprawdzi się zarówno w domu, firmie oraz biurze. Bogaty wybór modeli – mocy grzewczej, wielkości oraz opcji montażu. Dobierzemy najkorzystniejszy dla Ciebie model, zamontujemy i udzielmy gwarancji. Wybierz UNITHERM Gdańsk, by mieć gwarancję poprawnego działania oraz komfortu bezawaryjnej prac na wiele lat.

 

Producenci grzejników kanałowych : Vasco, Zehnder, Jaga.

 

Sufity grzewczo-chłodzące – systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego to nowoczesne rozwiązania dla osób praktycznych i wymagających. Bezinwazyjne dostarczenie chłodu do pomieszczeń oraz niezauważalna i wyjątkowo cicha praca. Zamów wizję lokalną i bezpłatną wycenę instalacji z UNITHERM Gdańsk.

 

Producenci sufitów grzewczo-chłodzących: Zehnder.

shutterstock_1383094217

Uzdatnianie wody / Ogrzewanie podjazdów

 

Stacje uzdatniania wody – instalacja uzdatniania wody, to rozwiązanie, które zrewolucjonizuje jakość domowej wody użytkowej oraz komfort korzystania z niej na co dzień. Bez zacieków, białych plam, kamienia. Wygodne mycie sprzętów i powierzchni kuchennych oraz łazienkowych, a także zmniejszone zużycie środków chemicznych. Poczuj różnicę, która Cię zaskoczy!

 

Producenci stacji uzdatniania wody: Viessmann i Epuro.

 

Ogrzewanie podjazdów - utrudniony wjazd do Twojego garażu w zimie? Obawiasz się oblodzenia, nie chcesz zostać zaskoczony trudnymi warunkami? Sprawdzone podgrzewanie podjazdów, zarówno glikolowe jak i elektryczne. 

 

shutterstock_1706743702

Systemy centralnego odkurzania

 

Odkurzacz centralny – systemy odkurzania centralnego, to nowoczesne rozwiązania, dzięki którym rozwiążesz wiele dotychczasowych problemów ze sprzątaniem. Jak dobrać najodpowiedniejszy worek lub filtr? Czy warto kupić filtr hepa czy może antyalergiczny? Co zrobić by podczas odkurzania ograniczyć unoszący się kurz? Oszczędzaj czas i pieniądze, dzięki  wygodnej i łatwej w obsłudze instalacji odkurzacza centralnego. Sprawdzi się zarówno w domach prywatnych, firmach i powierzchniach biurowych. Centralne odkurzacze w budynkach nowych lub modernizowanych. Projekt, zakup urządzeń i materiałów oraz szybki i tani montaż wraz z serwisowaniem na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni i Kaszub.

 

Producenci odkurzaczy centralnych : VacuMaid, AeroVac.