instalacje1

Czy znasz już firmę UNITHERM Gdańsk?

 

Każdy z Nas nie raz stanął przed wyzwaniem znalezienia godnego zaufania oraz solidnego fachowca, do realizacji prac instalacyjnych, remontowych czy modernizacyjnych – w domu lub firmie. Na pomorskim rynku istnieje wiele firm w naszej branży, jednak tylko kilka, które z powodzeniem działają prawie 30 lat. Taką wieloletnią działalność może zapewnić wyłącznie solidność, terminowość, rzetelna i uczciwa obsługa serwisowa. Każda nowa współpraca to dla nas perspektywa wieloletniej, partnerskiej relacji, i dalszych poleceń, co jest dla nas priorytetem w codziennej pracy.

 

Działamy kompleksowo – świadczymy profesjonalne usługi doradcze, montażowe, serwisowe, konserwacyjne. Posiadamy bogaty asortyment części, przez co wiele instancji możemy zamontować i serwisować „od ręki”. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak: PURMO, GEBERIT czy REHAU.

instalacje2

Projekt - wycena - sprzedaż - montaż - serwis

 

Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie, to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji – produkt, części i usługę. Specjalizujemy się w instalacjach centralnego ogrzewania, montażach ogrzewania podłogowego i ogrzewania pojazdów, odkurzaczach centralnych oraz instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Kompleksowo zajmujemy się tzw. „białym montażem”, od zakupu elementów wyposażenia łazienki (umywalki, prysznice, ceramika, armatura, wanny, etc.) po całościowy montaż.

 

Realizujemy również specjalistyczne instalacje technologiczne: chłodnicze, wentylacyjne, hydrantowe, sprężonego powietrza. Cokolwiek potrzebujesz – napisz do nas i uzyskaj bezpłatną wycenę.

 

Skontaktuj się z nami