fotowolt1

Przejdź na „zieloną stronę mocy”

 

Inwestycja we własną instalację fotowoltaiczną jeszcze nigdy nie była tak opłacalna. To rozwiązanie dla osób poszukujących realnych oszczędności w firmowym lub domowym budżecie, ale także dla tych, którzy chcą przejść na „czystą”, bez emisyjną energię, w trosce o jakość powietrza i środowiska naturalnego.

 

Średni koszt instalacji fotowoltaicznej w Polsce zwraca się po ok. 8-10 latach, w zależności od jej ułożenia (południowe / północne) i wielkości. Dodatkowo, można skorzystać z wielu dotacji oraz ulg, które skracają okres zwrotu z inwestycji nawet do 5 lat. Zaliczamy do nich m.in. program „Mój Prąd” (dofinansowanie do 5 000 zł), ulga termomodernizacyjna(do 53 000 zł na os.), a także preferencyjne kredyty bankowe dla firm na „czystą energię” o niskich stopach procentowych.

fotowolt2

Fotowoltaika Gdańsk – obsługa inwestycji od A do Z

Specjaliści UNITHERM Gdańsk zajmą się kompleksowo projektem instalacji fotowoltaicznej, doborem sprzętu, montażem oraz opieką po-instalacyjną i konserwacyjną. Doradzimy wybór odpowiedniego miejsca, systemu montażu (dach płaski, pochyły, konstrukcje naziemne), analizą zacienienia. Kompleksowa gwarancja na całość usługi oraz sprzęt. Oferujemy stały nadzór nad poprawnością działania ogniw i paneli solarnych, a także pozostałych elementów instalacji: inwertery solarne, konstrukcje montażowe, optymalizatory.

 

Korzystamy wyłącznie z najlepszych na rynku rozwiązań – instalacji fotowoltaicznych polskiego producenta marki Bruk-Bet Solar oraz marki Viessmann. Napisz lub zadzwoń do Nas i skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

 

Skontaktuj się z nami