O nas

Jesteśmy 10-cio osobowym zespołem Serwis Unitherm. Działamy w branży już ponad 15 lat. Obsługujemy urządzenia większości obecnych na naszym rynku producentów z branż grzewczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

 

Oferujemy nie tylko bieżące naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, ale też coroczne przeglądy eksploatacyjne, comiesięczne nadzory urządzeń w zakładach produkcyjnych, firmach, wspólnotach tam gdzie liczy się ciągłość pracy, szybki czas reakcji serwisu, zaplecze i dostępność części.

Każdy z serwisantów posiada oznakowany wóz techniczny wraz z kompletem niezbędnych narzędzi i podstawowych części zamiennych, aby móc u Państwa rzetelnie i solidnie wykonać każde zadanie.

 

Wspiera nas też doskonały zespół montażowy firmy Unitherm, który pomaga nam w sytuacjach, kiedy potrzeba dokonać szybko większych napraw instalacji wymagających prac spawalniczych czy instalatorskich w większym zakresie.

 

Po pierwszej wizycie rejestrujemy Państwa - za Waszą zgodą - w naszej bazie danych. System bazy danych informuje nas, a my Państwa o zbliżającym się terminie przeglądu gwarancyjnego, lub przeglądu rocznego.

 

W naszych usługach stosujemy zalecane ceny producentów, posiadamy dostęp do wszelkich części zamiennych, w dużej mierze we własnym magazynie.

662 800 800

Strony internetowe - odee.pl